.

Naša cenová filozofia

Zákazníci nám neustále kladú otázku, ako je vlastne možné, že ponúkame také kvalitné výrobky za také nízke ceny.

Tu je iba pár, ale zato rozhodujúcich, dôvodov:

  • Teak-It & more je výrobca, nie obchodník. Máme uzavreté priame zmluvy s našimi továrňami a nie so sprostredkovateľmi! Proces sprostredkovania teda odpadá a túto výhodu pocítite aj vy!
  • Teak-It & more nemá drahé showroomy v exkluzívnych lokalitách. Naše showroomy sú zariadené veľmi pekne, ale nenachádzajú sa v blízkosti centra mesta. Túto úsporu naši zákazníci pocítia prostredníctvom našej atraktívnej tvorby cien.
  • Teak-It & more má vybudovanú veľmi efektívnu logistickú sieť. Okrem toho spoločnosť v celosti riadime my, nie cudzie firmy. Aj to napomáha úspore výdavkov, a tým je možné znížiť aj ceny.
  • Teak-it & more všetky výrobky ešte pred ich zabalením v našich továrňach podrobuje rozsiahlej kontrole kvality. Výrobky priamo na mieste osobne kontrolujú pracovníci spoločnosti Teak-it & more. Tak môžeme úplne minimalizovať výskyt nedostatkov na výrobkoch, čím šetríme prácu a čas a vám ako zákazníkom šetríme peniaze!
  • Teak-It & more pri výrobe používa výlučne tie najkvalitnejšie materiály. Všetky tovary podrobujeme prísnej kontrole kvality. Táto skutočnosť úplne minimalizuje výskyt reklamácií a pomáha nám tým šetriť výdavky. A to pre našich zákazníkov znamená ďalšie cenové zvýhodnenie!

Veľa zábavy pri nákupe a radosti pri používaní našich výrobkov želá

Váš tím Teak-It